Hakkımızda


İşlem Bilgisayar Sistemleri birlikte çalıştığı seçkin donanım ve yazılım şirketleri ile müşterilerine mal ve hizmetlerin en hızlı ve en etkin biçimde ulaştırılmasını ve kullanımını sağlamak amacıyla 1995 yılında kurulmuştur.

Özellikle Turizm ve Havacılık alanında geliştirmekte olduğu yazılımlar ve know-how bugün pek çok sivil havacılık işletmesi ve tur operatöründe kullanılmaktadır. Bugün bilgi teknolojileri konusunda uzman, genç ve dinamik kadrosuyla çözüm üreten, eğitimli, Havacılık ve Turizm konularında tecrübe kazanmış ve her gün kendini yenileyen bir gelişim içerisinde, hizmet vermeye devam etmektedir.

Kurulduğu 1995 yılından bugüne, Network Teknolojileri alanında müşterilerine profesyonel hizmetler sağlayan İşlem Bilgisayar Sistemleri, Teknolojinin ön plana çıktığı bilişim çağında, müşterilerinin çağdaş yöntemleri kullanarak verimlilik ve karlılıklarını artırmak amacıyla, bilişim teknolojilerinin desteklediği Internet/Intranet çözümleri sunmak misyonuyla stratejisini belirlemiştir.

Bu misyondan hareketle; Uzman kadrosu ve proje bazlı birliktelik gösterdiği iş ortaklarıyla müşterilerinin verimliliklerini artırıcı, kullanımı kolay, teknolojik yeniliklere uyumlu yazılım, donanım ve hizmetler üretmekte, bunların satış ve satış sonrası eğitim ve destek hizmetlerini vermektedir.

Günümüz dünyasında, önemi giderek artan ve bir teknolojiden ziyade; bir hayat biçimi ve iş dünyasının önemli bir parçası olan Internetin yaygınlaşması ve kurumsal talebin doğması ile, İşlem Bilgisayar Sistemleri , Network çözümleri alanında sahip olduğu bilgi ve deneyimini Internet alanında da müşterilerinin hizmetine sunmuştur. Sektörde profesyonelliği ilke edinen firmamız özellikle kurumsal alanda müşterilerine Internet ve Intranet çözümleri sunmak üzere kendi tasarım ve yazılım ekibiyle , E-iş konusunda B2B (Business-to-Business) ve B2C (Business-to-Consumers) ağırlıklı projeler üzerine çalışmalarını sürdürmektedir.

Referanslarımızdan Bazıları

-CORENDON VLIEGVAKANTIES B.V.
-FREEBIRD AIRLINES A.Ş.
-KOMFORTOURS AIRBROKER B.V.
-ATLAS JET HAVAYOLLARI A.S.
-TURISTIK HAVA TASIMACILIK A.Ş.
-INTER EKSPRES HAVAYOLLARI A.Ş.
-BONAIR HAVACILIK A.Ş.
-TOURSELL REISEN GmbH
-REISCOMPAS / KOM TRAVEL B.V.
-ZETEK ZEMIN TEKNOLOJİSİ LTD. ŞTİ.
-CYPRUS PREMIER HOLIDAYS (UK) LTD.
-FLY BRAZIL / TICKETEASY B.V.
-WORLD FOCUS HAVAYOLLARI A.Ş.
-STIP REIZEN / BBI REIZEN
-JEOTEK MINERAL TEKNOLOJİSİ A.Ş.
-DESTI TRAVEL – GOLD TOURISM S.A.
-GÖZEN AIR SERVICES LTD.ŞTİ.
-CALSEDON VAKANTIES
-ÖGER TRAVEL & SERVICE
-DOGAN VOYAGES S.A.
-BEYTOURS VOF
-AD TANITIM TURİZM ORG.LTD.ŞTİ.
-GREEN TRAVEL INT.
-SUN ORIENT S.A.
-SUNDIAL - PROMOSUN
-ONUR AIR TAŞIMACILIK A.Ş.
-AFRA VOYAGES
-MNG HAVAYOLLARI ve TAŞ. A.Ş.
-MR PETER COMPANY
-AKCAN TEKSTİL SAN.ve TİC.LTD.ŞTİ.
-3K BİLGİSAYAR MUHENDISLIK LTD.ŞTİ.
-AIREKA REISORGANISATIE
-ALS GÜVENLİK SİSTEMLERİ LTD.ŞTİ.
-ML TOURS B.V.
-TARHAN PARVAZ TURIZM LTD.
-ANADOLULINE/NUHR TRAVEL B.V.

Copyright © 1997 - 2020 İŞLEM Bilgisayar Sistemleri San. ve Tic. Ltd. Şti. Tüm hakları saklıdır.