islem.com Kullanım Koşulları
Kullanıcı Islem.com sitesine girdiği, gezdiği ve siteyi kullanmaya başladığı anda aşağıdaki koşullar yürürlüğe girer ve bu kullanım koşullarını kabul etmesi anlamına gelir. Islem Bilgisayar Sistemleri, bu koşulları dilediği zaman değiştirme hakkına sahiptir.

Bu sitede (Islem.com) bulunan her türlü görüntü, ses, film, yazı içeren bilgi ve belgeler, ticari marka ve her tür fikri mülkiyet, Islem Bilgisayar Sistemleri veya bağlı şirketlerine aittir. Yalnızca sahipleri tarafından ve sahiplerinin izni ile kullanılmaktadır ve telif hakları kapsamındadır. İzinsiz değişiklik yapmak, kopyalamak, kiralamak, ödünç vermek, iletmek, yayınlamak ve referans vermek yasaktır. Bu siteden alınan her türlü görüntü, ses, film ve yazı içeren hiçbir bilgi ve belge satılamaz veya herhangi bir kâr amacıyla dağıtılamaz.

Islem.com sitesindeki bağlantılar sizi Islem Bilgisayar Sistemleri ağının dışına götürebilir. Islem Bilgisayar Sistemleri, bu sitelerin içeriği, doğruluğu veya işleviyle ilgili olarak, hiç bir sorumluluk üstlenmez. Bu bağlantılar iyi niyet çerçevesinde sunulmaktadır. Islem Bilgisayar Sistemleri, bağlantısını verdiği sitelerde daha sonra olabilecek herhangi bir değişiklikten sorumlu değildir. Islem Bilgisayar Sistemleri ‘ne bağlı şirketler veya bu sitenin oluşturulması, üretilmesi veya iletilmesinde yer alan diğer herhangi bir üçüncü taraf bu siteye erişim veya sitenin kullanımından doğabilecek herhangi bir doğrudan, dolaylı, arızi, tali veya cezai zarar, ziyan veya hasardan ötürü sorumlu tutulamaz.

Bu sitedeki her şey olduğu gibi sunulmaktadır ve içerikte adı geçen marka ve modeller, ilgili firmaların ticari markaları olup kendi korumaları altındadır. Islem Bilgisayar Sistemleri veya bağlı şirketlerinden herhangi biri, bu sitede yer alan herhangi bir görüntü, ses, film ve yazı içeren bilgi ve belgenin belirli bir amaca uygunluğunu garanti etmez. Ayrıca, bu siteye erişiminiz, kullanmanız veya bu siteden herhangi bir görüntü, ses, film ve yazı içeren bilgi ve belge indirmeniz nedeniyle bilgisayar donanımınızda , İşletim sisteminizde veya diğer varlıklarınızda olabilecek herhangi bir hasar, zarar veya bulaşabilecek bir virüsten Islem Bilgisayar Sistemleri sorumlu tutulamaz.

İnternet aracılığıyla Islem Bilgisayar Sistemleri ’ne ilettiğiniz her tür bilginin gizliliği ile ilgili 
Gizlilik Bildirimi ‘ne bakınız.

Copyright © 1997 - 2020 İŞLEM Bilgisayar Sistemleri San. ve Tic. Ltd. Şti. Tüm hakları saklıdır.