Sunucu Barındırma

Günümüzde web sitenizi internet üzerinden yayınlayabilmeniz için iki seçeneğiniz bulunmaktadır. Bunlardan birincisi kiralık hat bağlantısı yatırımı ile sunucunuzu firmanız bünyesinde tutarak web uygulamalarınızı bu sunucu üzerinden gerçekleştirmek, ikincisi ise hosting hizmeti veren bir kuruluştan servis almaktır.

İşlem Bilgisayar Sistemleri,  Avrupa’nın en önemli noktalarından Amsterdam ‘da Versatel data merkezinde gerçekleştirdiği hosting çözümleri ile data hattınızda meydana gelebilecek arızalardan, sunucu, kesintisiz güç kaynağı, jeneratör gibi ek cihaz masraflarından ve çeşitli güvenlik risklerinden korunmanızı sağlamaktadır.

ALAN ADI
Firmanızın kendi adı ile web sitesini oluşturabilmesi ve e-posta adresleri kullanabilmesi için alan adı kaydınızın yapılması gerekmektedir. Alan adı kaydınız için, com, net, nl , be , de gibi uluslararası uzantıları ya da com.tr, net.tr, gibi ulusal uzantıları kullanabilirsiniz.

CO-LOCATION
Co-location hizmeti, kendi isteklerinize göre konfigüre ettiğiniz sunucunuza Tursys Technology - Amsterdam data merkezinde hızlı ve güvenli olarak internet bağlantısı verilmesi şeklinde gerçekleşmektedir.

Data merkezinde, yedekleme , klima ve alarm sistemleri, fiziksel güvenlik ve şifreli koruma, özel kabinetler ve daha bir çok data kontrol sistemi bulunmaktadır.

CO-LOCATION SERVİSİ KAPSAMINDA VERİLEN STANDART HİZMETLER

- Güvenlik (Firewall , IPS/IDP)
- Bant genişliği garantisi
- Müşteri hizmetleri desteği
- İhtiyaca göre büyüyebilecek altyapı

CO-LOCATION SERVİSLER KAPSAMINDA VERİLEN EK HİZMETLER

- Yedekleme
- İşletim sistemi desteği
- Yedek server ve parça desteği
- Bant genişliği ve İstatistik Raporlama

Co-Location hizmeti ile ilgili fiyat ve detay bilgi almak için lütfen bizimle irtibata geçin.


Copyright © 1997 - 2020 İŞLEM Bilgisayar Sistemleri San. ve Tic. Ltd. Şti. Tüm hakları saklıdır.