Vakansys - Havacılık Yazılım Çözümleri

Fleet Scheduler (Tarife Planlama Sistemi)
Sezonluk tarifenizi ve vizyonunuzu, tek bir veri tabanında daha kolay planlayabilirsiniz. Geçmiş uçuşlarınız ile karşılaştırarak performans analizleri yapılabilir ve tek merkezden yönetilen uçuşlar sayesinde tüm raporlarınızı kolayca alabilirsiniz. Diğer departmanlar ile bilgilerinizi anlık olarak paylaşabilirsiniz. Esnek yapısı sayesinde size kolaylıkla uyum sağlayacaktır.

Crew Planner (Ekip planlama sistemi)
Ekip planlama sistemi tek başına çalışabildiği gibi tarife planlamadan aldığı uçuş verileri ve diğer departmanlardan aldığı eğitim ve izin talepleri gibi veriler ile beslenmektedir. Kural tabanlı bir yapısı olduğundan dolayı firmanızın yapısına kolaylıkla uygunlaştırılabilir ve ekiplerinizin planlamasını yapabilirsiniz. Artık kolaylıkla Uçuş saatleri, ekip performans raporları artık kolaylıkla dilerseniz programdan dilerseniz de internet üzerinden dünyanın başka bir ucundan alabilirsiniz.

AirEx-Cost Control & Flight Statistic (Uçuş Sonrası)
Uçuş sonrası gerçekleşen tüm bilgilerin takip edildiği sistemdir. Program tek başına çalışmasına rağmen diğer programlar ile haberleşerek Type-B mesajlarından otomatik olarak kayıtlar üretebilmektedir. Direkt operasyon Cost'larin takip edildigi ve raporlandigi programimiz olan AirEx ile Catering, Handling, Landing, Ustgeçis ve Fuel faturalarinizi takip edersiniz. Mükerrer faturalama ve kontrat kontrolü için kullanılan programımız ile tüm istatistik ve raporlama işlerinizi yapabilirsiniz.

Trainer (Eğitim Planlama)
Eğitim planlama programıdır. Bütün uçuş ekibinin eğitimlerinin planlama öncesi ve planlama sonrası hareketlerinin takip edilebildiği bir sistemdir. Sistem tek başına çalıştığı gibi aynı zamanda diğer programlarla da entegre bir şekilde çalışabilmektedir.

TypeB Handler (Mesaj Yorumlama)
Type-B mesajlarınızı yorumlayarak sisteme uyarlayan tam otomatik bir sistemdir. Böylece SITA veya benzeri bir sistemden gelen Type-B mesajlarınızı anlık olarak makine tarafından yorumlanarak kayıtların devamlılığı sağlanmaktadır.

SMS Sender (SMS Hizmetleri)
Sistemden üretilen otomatik ya da özel olarak yazılan mesajların cep telefonlarına teslimini sağlamaktadır. Dilerseniz tek başına, dilerseniz var olan sisteminizle entegre bir şekilde çalışabilir.

Erups (Rapor Teslim)
Sistemdeki verileri tarayarak kişiye özel üretilen raporların otomatik teslimini sağlar. Sistem kullanıcıyı rahatsız etmeden arka planda çalışarak belirlediğiniz aralıklarda verileri harmanlar ve kullanıcıyı basit bir işaret ile haberdar eder.

Intranet (Intranet)
Tüm sistemlerin bir arada intranet üzerinde toplandığı, ekiplerin birbirleri ile bilgi alışverişinde ve haberdar etmede kullandığı sistemdir. Dünyanın her yerinden ulaşılabilecek hızlı bir yöntemdir. Uçuş Ekipleri intranet üzerinden uçuş saati, görev planları ve özlük bilgileri gibi raporlara kolayca ulaşabilmektedir. Firmanızın yaptığı duyuruları tüm ekiplere ulaştırabilirsiniz. Uçuş sonrası raporlar ve benzeri evraklar kolaylıkla intranet üzerinden takip edilebilmektedir.

NET Reporter (Raporlama)
Program bünyesinde alınan raporların internet üzerinden de PDF olarak üretilmesini sağlar. Raporlar kolay bir arabirim ile programlama bilgisi gerektirmeden bile tasarlanabilir.

NET Examinator (Online Sınav Sistemi)
İnternet üzerinden yapılan online sınav sistemidir. Ekiplerinize sınavlar açabilir ve performanslarını takip edebilirsiniz. Eğitim öncesi ön sınavlar ile ekiplerin eğitim süreçlerini sağlamlaştırabilirsiniz.

Detaylı bilgi için www.vakansys.com adresini ziyaret ediniz.


Copyright © 1997 - 2020 İŞLEM Bilgisayar Sistemleri San. ve Tic. Ltd. Şti. Tüm hakları saklıdır.